an image


Aktualności

Dzień Dziecka

an image
Jak co roku spotkaliśmy się z naszymi najmłodszymi.
Więcej...

6 października 2007 godz.18.00

an image
Hala OSiR, Włocławek ul.Chopina 8 Koncert charytatywny - "Głosy dla hospicjów" Zespół "Sumptuastic".
Więcej...

Kontakt
an image
Polskie Towarzystwo
Opieki Paliatywnej
we Włocławku

ul.Wolność 44
87-800 Włocławek
e-mail: Nasz mail

Tel.54 412 22 71
Fax:54 412 22 71

Nasz Złoty Sponsor

      Firma ANWIL S.A. od wielu lat jest głównym sponsorem naszego Stowarzyszenia. W 1995 roku, kiedy powstało Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział we Włocławku, rozpoczęła się nasza współpraca z ówczesnymi Zakładami Azotowymi "Włocławek" Sp. z o.o., które później zmieniły nazwę na ANWIL S.A.

an image

Od tego czasu, co roku, firma udziela nam wsparcia rzeczowego oraz finansowego. Dzięki pomocy materialnej ze strony ANWIL-u, Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział we Włocławku pozyskuje środki na zakup sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla chorych będących pod opieką Hospicjum Domowego. Część tego sprzętu po 2000 roku, kiedy to siedziba Stowarzyszenia została przeniesiona ze Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku na ulicę Wolność, pozostała na tamtejszym Oddziale Opieki Paliatywnej. Sprzęt ten został przekazany szpitalowi w darze. Poza tym firma ANWIL, rokrocznie wspiera naszą działalność, w ramach której promujemy wśród lokalnej społeczności wolontariat i ideę opieki paliatywnej.

an image

W 2009 roku otrzymaliśmy także w użytkowanie samochód marki Skoda Octavia, który na początku 2010 roku został nam przekazany w darze. Dzięki niemu lekarze i pielęgniarki Zespołu Opieki Domowej, będą mogli dotrzeć do pacjentów z terenu Włocławka i powiatu włocławskiego. Zakłady Azotowe zostały odznaczone medalem Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddziału we Włocławku.an image an image an image